IBEA

Péče o zahradu a zelenou plochu se stává, nejen ve vyspělých západních státech, ale už i u nás velmi komplexní vědou. Proto věnujte maximální možnou péči výběru kvalitní zahradní techniky, která Vám bude sloužit bez problému mnoho let. Dobře vybrat z velkého výběru travních sekaček distribuovaných na evropský trh, IBEA - výrobní halamůže být pro běžného spotřebitele dost velký problém. Synonymem vysoké kvality a rofesionální zahradní techniky se stala v západních zemích Evropy značka IBEA. Velký důraz na kvalitu a profesionalitu je kladen už od nejmenších elektrických sekaček až po velké benzinové sekačky.

IBEA má výrobní podniky v blízkosti italsko-švýcarských hranic v městě Tradate-Itálie. V 50. letech se IBEA stala významným výrobcem profesionální farmářské a zahradní techniky v západní Evropě.

V současné době IBEA vyrábí širokou škálu travních sekaček od elektrických až po benzinové, dále provzdušňovače, kolové vysavače na listí, mulčovače, zahradní traktůrky a pásové dopravní transportéry. Tento kompletní výběr zahradních strojů dělá údržbu zahradních ploch výrazně jednodušší.


Top

Copyright © 2005 - 2017 V-GARDEN s.r.o.

webdesign - iOpen.cz