Výrobci

Společnost V-GARDEN s.r.o. je zaměřena na distribuční a velkoobchodní prodej zahradní techniky, elektrického nářadí a zahradního nábytku předních světových výrobců značek: VeGA, WEIBANG, ACTIVE a HealthLand. V-GARDEN s.r.o. je zároveň i výhradním zástupcem těchto značek pro Českou republiku.

WEIBANG WB 476SK AL V profesionální sekačka - sekání vysoké trávy

WEIBANG WB 476SK AL V je profesionální travní sekačka speciálně vyrobená na kosení přerostlé a staré trávy. Robusní konstrukce šasi je vyrobena ze slitiny hliníku tloušťka nože je 6mm. Hliníková kola jsou uložena na oboustranných kuličkových ložiscích. Motor Kawasaki 6PS s kroutícím momentem 11.8 Nm je momentálně to nejlepší a nejsilnější co se v současné době na trhu nachází. Motor má také tlakové mazání, takže můžete bezproblému sekat i v kopcích, aniž byste jej zadřeli.

 

Video - VeGA 485 SH 6in1 motorová sekačka na trávu s pojezdem

Nejprodávanější sekačka na českém trhu!! Sekačku na trávu VeGA 485 SH prezentuje autorizované prodejní středisko společnosti V-GARDEN.

 

Video - WEIBANG WB 536

EXTRÉMNÍ test sečení mokré trávy sekačkou WEIBANG WB 536 model 2010. V současné době v nabídce s ještě silnějším motorem DOV, 4-rychlostní PROFI převodovkou, funkcí 5in1 a třeci spojkou nože - WEIBANG WB 536 SB V-DOV. Test u zákazníka provádělo autorizované prodejní středisko společnosti V-GARDEN.

 

Top

Copyright © 2005 - 2019 V-GARDEN s.r.o.

webdesign - iOpen.cz